Hakkımızda

Genç Mühendislik / Edremit

Genç Mühendislik; Balıkesir/Edremit ilçesinde, 2014 yılında kurulmuş, Elektrik Mühendisliği ve Yenilenebilir Enerji sektöründe faaliyet gösteren Mühendislik firmasıdır. Güzel Vatanımızın her köşesine, uzman ekibiyle, 7/24 hizmet vermektedir.

Müşteri memnuniyeti odaklı, hem işçilik hem ürün anlamında kaliteden taviz vermeden, şeffaf ve profesyonel çözümlerimizi, zengin ürün tedariği olanaklarımızla siz değerli müşterilerimize sunuyoruz.

İtibar kaybetmenin, para kaybetmekten çok daha ağır sonuçları olacağının bilinciyle, doğru iş yapmaya özen gösteriyoruz. Yanlış olan hiç bir işe teklif vermiyor, işi gerçekleştirmiyoruz.

Mühendislik mesleğinin doğrularıyla, sizlere optimum çözümler sunarak, memnuniyetinizi işin başından sonuna gözeterek, işlerimizi gerçekleştiriyoruz.

Faaliyet gösterdiğimiz iş alanlarına Hizmetlerimiz sayfasından ulaşabilirsiniz.

Umarım bir gün gelir, dünyamıza verdiğimiz zararı sıfıra indirdiğimiz, yenilenebilir enerjiyi hayatın her alanında kullanabildiğimiz, çocuklarımıza daha yaşanabilir bir dünya bırakabildiğimiz zamanlar gelir. Bizlerde bunun bir parçası olabilirsek ne mutlu.

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Tüm, soru, görüş, öneri, istek ve panel sistemleri ile panel ürünleri hakkında bilgi almak için, fiyatlandırmalar ve ölçüm işlemleri bilgisi için bizi arayabilirsiniz.

ArabicEnglishGermanTurkish