Elektriksel Ölçüm Hizmetleri

Elektriksel Ölçüm HizmetleriPeriyodik Elektrik Ölçüm Hizmeti

İnsan hayatı şakaya ya da ihmale gelmez. Elektrikte malesef ihmal sonucu insan hayatına mal olabilecek ciddi bir konudur, hassastır, tehlikelidir, önemlidir.

Yönetmelik gereği yılda 1 kere olmak üzere tesisinizin Topraklama Ölçümünün yapılması gerekmektedir. Aynı zamanda, tesisinizdeki insan sağlığı ve hayatı için en önemli koruma elemanı Kaçak Akım Röle’ leridir. Aynı şekilde, en azından yılda 1 kez olmak üzere, bu elemanların doğru çalışıp çalışmadığın testlerinin yapılması hayati önem arz etmektedir.

Bünyemizdeki profesyonel cihazlar ile en hassas biçimde Topraklamanızı ölçüyoruz, Kaçak Akım Röle’nizin açma zamanı ve açma akımlarını tespit ediyoruz, Tesisatınızın genel durumunu kontrol ediyoruz ve bunları TSE standartların sizlere raporluyoruz.

Tüm bu ölçümleri yaptığımız cihazlarımızın kalibrasyonlarını aksatmadan tamamlıyoruz, ayrıca raporunuza, bu ölçümleri yapmaya yetkili olduğumuza dair evraklarla beraber sizlere teslim ediyoruz.

Lütfen periyodik kontrollerinizi ihmal etmeyin.

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Tüm, soru, görüş, öneri, istek ve panel sistemleri ile panel ürünleri hakkında bilgi almak için, fiyatlandırmalar ve ölçüm işlemleri bilgisi için bizi arayabilirsiniz.

Tüm Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Fiyat Teklifi ve Bilgi Almak İçin Bizi Arayın.

ArabicEnglishGermanTurkish